NOVÉ ZÁMKY – Vedenie novozámockých Býkov sa dohodlo na zmluve do konca sezóny s 29-ročným slovenským útočníkom Jurajom Bezúchom, ktorý na juh Slovenska prichádza z Michaloviec.


Odchovanec skalického hokeja má bohaté extraligové skúsenosti zo Skalice, Banskej Bystrice, Trenčína či Košíc. Za sebou má aj pôsobenie v najvyššej českej súťaži, KHL či zámorských juniorských súťažiach WHL a OHL. Slovensko reprezentoval na majstrovstvách sveta do 18 rokov.

“Početnejšia maródka v uplynulých týždňoch sa podpísala aj na našej hre, nakoľko sme stratili na rýchlosti, ktorá nás zdobila. S Jurajom práve táto rýchlosť prichádza. Rozprávali sme sa spolu a prejavil veľkú túžbu pôsobiť v našom tíme. Sme veľmi radi, že bude súčasťou nášho mužstva a sme presvedčení, že nám pomôže v dosahovaní vytýčených cieľov,” povedal na margo novej posily hlavný tréner Býkov Gergely Majoross.

V aktuálnom ročníku nastúpil rýchlonohý ľavák na 27 zápasov v drese Michaloviec, v ktorých nazbieral 6 bodov. Debut v zeleno-bielom drese by si mal odkrútiť už v nedeľu na domácom ľade proti popradským Kamzíkom.Vítame Juraja v Nových Zámkoch a želáme mu čo najviac úspešných zápasov v našom drese.

foto: Stanislav Souček

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P