NOVÉ ZÁMKY – Novozámockí býci odštartovali prípravu na nový ročník úspešne, v piatkovom domácom stretnutí proti Ferencvárosu Budapešť zvíťazili jednoznačne 5:0.

Zverencov trénera Gergelyho Majorossa dostal do vedenia už v 6. minúte Martin Barto, na ktorého o dve minúty nadviazal Peter Šišovský. Do kabíny odchádzali Novozámčania s trojgólovým náskokom, keď sa presadil ešte aj Mike Lee. Vprostrednej tretine videli diváci jeden gól, o ktorý sa postaral v 29. minúte Richard Ondrušek. Skóre stretnutia spečatil v 52. minúte Tomáš Mikúš.

V dodatkových samostatných nájazdoch uspeli taktiež domáci, za ktorých svoje pokusy premenili Boris Babeliak a Mike Lee.

HC MIKRON NOVÉ ZÁMKY – FTC-TELEKOM BUDAPEŠŤ 5:0 (3:0, 1:0, 1:0)

Góly a asistencie: 6. Barto, 8. Šišovský (J. Mikúš, T. Mikúš), 13. Lee (Ondrušek, Johnson), 29. Ondrušek (Dickman, Števuliak), 52. J. Mikúš (T. Mikúš, Knižka). Rozhodovali: D. Konc st., Hronský – D. Konc ml., Durmis. Vylúčenia na 2 min.: 3:1. Presilové hry a oslabenia: 0:0.

HC MIKRON Nové Zámky: Kantor (30. Ovečka) – Lee, Chovan, Mamčics, Ligas, Kozák, Hatala, Roman, Knižka – Ondrušek, Dickman, Števuliak – T. Mikúš, J. Mikúš, Šišovský – Klempa, Barto, Jackson – Farley, Johnson, Babeliak – Hajnik.

FTC-Telekom: Nagy K. (Arany) – Seregély, Kärmäniemi, Tóth A., Low, Nagy G. – Nilsson, Marva, Kulmala, Kestilä, Betteridge – Szorokin, Boros, Kozma, Kreisz, Tóth G. – Sarcia, Kuchsma, Bán, Farkas, Komáromy, Galántai