NOVÉ ZÁMKY – V nedeľu 18. januára čaká na zverencov trénera Gergelyho Majorossa ďalší zápas Tipos extraligy. Býci nastúpia v rámci 31. kola na domácom ľade, kde privítajú majstrovský HKM Zvolen. Úvodné buly stretnutia je na programe o 18:00.

Zápas sa odohrá s divákmi v režíme OP (očkovaní alebo po prekonaní ochorenia COVID-19). Počas celého zápasu je nevyhnutné prekrytie horných dýchacích ciest respirátorom a dodržiavanie pokynov organizátora. Jednotné vstupné je 10 EUR.


HKM ZVOLEN

Zverenci odchovanca novozámockého hokeja Petra Oremusa sú po odohraní 34 zápasov na priebežnej druhej priečke so ziskom 70 bodov. Naposledy vyhrali na domácom ľade s Popradom 7:2, predtým zdolali aj Prešov, Liptovský Mikuláš a dvakrát Banskú Bystricu. Najproduktívnejším hráčom Bryndziarov je s 30 bodmi slovenský útočník Peter Zuzin, zároveň je aj najlepším strelcom mužstva s 13 presnými zásahmi.

V prebiehajúcej sezóne sa oba celky stretli dvakrát, v oboch prípadoch odišli Býci bodovo naprázdno.


POSLEDNÝ ZÁPAS ZVOLENA

HKM Zvolen – HK Poprad 7:2 (4:0, 2:2, 1:0)

Góly: 3. Leskinen (Meliško, Osterberg), 8. Puliš (Meliško), 11. J. Mikúš (Zuzin, Kotvan), 20. Osterberg (Kotvan, Hain), 23. Hraško (Jedlička, Kubka), 32. Osterberg (Marcinek), 53. Leskinen (Hain, Osterberg) – 35. Rymsha (D. Bondra, Vandas), 37. Livingston (Novajovský, Svitana).
Rozhodovali: Výleta, Müllner – Crman, Vyšný, vylúčení: 4:3 na 2 min, presilovky: 2:2, oslabenia: 1:0, 894 divákov.
Zostava: Trenčan – Kotvan, Hain, Meliško, Diakov, Hraško, Kubka, Sládok – Zuzin, Saracino, Puliš – Leskinen, Krieger, Osterberg – Stupka, J. Mikúš, Jedlička – Csányi, Marcinek, Török.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P