NOVÉ ZÁMKY – V utorok 3. marca pokračuje najvyššia slovenská hokejová súťaž Tipsport Liga zápasmi 5. kola nadstavby o umiestnenie na 7. – 12. mieste. Novozámockí Býci sa predstavia na domácom ľade, kde vyzvú o 18:30 Líšky z Michaloviec.


HC MIKRON Nové Zámky

Zverenci trénera Miroslava Mosnára v ostatnom kole nadstavbovej časti prehrali pod Poľanou s Detvou 4:5 po predĺžení, keď opäť stratili náskok v závere základnej hracej doby. Aktuálne patrí Novozámčanom v tabuľke nepostupové štvrté miesto so ziskom 54 bodov.


DVTK Jegesmedvék Miškovec

Zverenci trénera Miroslava Chudého v poslednom kole zdolali budapeštiansky celok MAC Újbuda na domácom ľade 3:0 po góloch Hvilu, Galamboša a Korhonena. Michalovským Líškam patrí v tabuľke nadstavby priebežná prvá postupová priečka so ziskom 78 bodov. Z ostatných 7 zápasov sa Zemplínčania z víťazstva radovali až šesťkrát.

Zostava z posledného zápasu:
Surák – Pukka, Ventelä, Hančák, Kolba, Bdžoch, Vorobjov – Korhonen, Lalancette, Phillips – A. Štrauch, Galamboš, Mašlonka – Safaralejev, Linet, Giľák – Chalupa, Šimun, Hvila


Úvodné buly na Zimnom štadióne v Nových Zámkoch je v utorok 3. marca o 18:30, pokladne budú otvorené už hodinu a pol pred zápasom.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P