KOŠICE –  V utorok 10. novembra 2020 nastúpia zverenci Martina Hrnčára na košickom ľade na zápas 11. kola Tipos extraligy, v ktorej vyzvú HC Košice. Úvodné buly stretnutia je o 18:00.


Zverenci Martina Hrnčára majú za sebou deväť odohratých stretnutí, z ktorých získali osemnásť bodov. Naposledy v nedeľu na zvolenskom ľade zdolali Banskú Bystricu 5:3. V tabuľke patrí Býkom priebežná prvá priečka. Najproduktívnejším hráčom mužstva je skúsený 34-ročný český útočník Petr Obdržálek, ktorý má po šiestich odohraných stretnutiach na svojom konte bilanciu štyri góly a štyri asistencie. Zároveň je aj najlepším strelcom mužstva.

Košičania vedení Jánom Šťastným prehrali tri po sebe idúce stretnutia – naposledy v nedeľu nestačili na Slovan, ktorému na domácom ľade podľahli 0:2. Po siedmich odohraných stretnutiach sú Oceliari na priebežnej ôsmej priečke so ziskom 7 bodov. Najproduktívnejším hráčom mužstva je 25-ročný český bek Marek Baránek, ktorý má na svojom konte gól a sedem asistencií. Najlepším strelcom Košíc je zase so štyrmi presnými zásahmi 29-ročný Čech Pavel Klhúfek.


Súboj 11. kola Tipos extraligy, zápas medzi Košicami a Novými Zámkami, má úvodné buly v utorok o 18:00. Zápas vysiela Tipsport TV.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P