NOVÉ ZÁMKY –  V utorok 17. novembra 2020 nastúpia zverenci Martina Hrnčára na zápas 14. kola Tipos extraligy, v ktorom na domácom ľade vyzvú hokejistov Michaloviec. Úvodné buly stretnutia je o 16:00.


Novozámockí Býci majú za sebou dvanásť odohraných stretnutí, z ktorých získali dvadsaťdva bodov. Naposledy v nedeľu na zvolenskom ľade podľahli Bryndziarom 1:5. V tabuľke patrí Novozámčanom priebežná druhá priečka. Produktivitu mužstva ovláda 28-ročný český útočník Filip Bajtek, ktorý má na svojom konte jedenásť kanadských bodov. Najlepším strelcom mužstva je 34-ročný český útočník Petr Obdržálek, ktorý vsietil 5 gólov.

Michalovce vedené Miroslavom Chudým prehrali v riadnom hracom čase v posledných štyroch stretnutiach. Líšky majú na svojom konte po desiatich zápasoch trinásť bodov, v tabuľke im patrí priebežná siedma priečka. Najproduktívnejším hráčom mužstva je jedenásťbodový 28-ročný útočník Samuel Takáč, ktorý je zároveň aj najlepším strelcom Zemplínčanov. Na svojom konte má šesť presných zásahov.

Úvodný vzájomný zápas na Zemplíne zvládli lepšie novozámockí Býci, ktorí triumfovali 4:3.


Súboj 14. kola Tipos extraligy, zápas medzi Novými Zámkami a Michalovcami, má úvodné buly v utorok o 16:00. Zápas vysiela Tipsport TV.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P