NOVÉ ZÁMKY – V utorok 4. januára čaká na zverencov trénera Gergelyho Majorossa prvý domáci zápas v kalendárnom roku 2022. Býci nastúpia v rámci 48. kola Tipos extraligy na domácom ľade proti Nitre. Pôvodne sa malo hrať pod Zoborom, zmena nastala v dôsledku poruchy vodovodného potrubia na nitrianskom zimnom štadióne.

Úvodné buly krajského derby je na programe o 18:00. Stretnutie sa odohrá bez divákov, priamy prenos môžete sledovať prostredníctvom Tipsport TV.


HK NITRA

Zverenci Antonína Stavjaňu sú po odohraní 26 zápasov na priebežnej tretej priečke. Naposledy prehrali v Bratislave so Slovanom 3:5, predtým však dokázali zdolať Michalovce a Liptovský Mikuláš. Najproduktívnejším hráčom Corgoňov je s 24 kanadskými bodmi Samuel Buček, ktorý je zároveň aj najlepším strelcom mužstva s 15 presnými zásahmi.


POSLEDNÝ ZÁPAS NITRY

HC SLOVAN BRATISLAVA – HK NITRA 5:3 (2:2, 1:1, 2:0)

Góly: 11. Jääskeläinen (Takáč, Harris), 13. Kytnár (Gašpar), 29. Haščák (MacKenzie, Yogan), 45. Haščák (Rapuzzi, Windsor), 60. Harris (Valach) – 6. Baláž (Buček, Molnár), 6. Varga (Tvrdoň), 22. Varga (Raskob, Tvrdoň).
Rozhodovali: Kalina, Jobbágy – Bogdaň, Hajnik, vylúčení: 4:5 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, bez divákov.
Zostava: Honzík – Bodák, Mezei, Raskob, Švarný, Rais, Pupák, Vitaloš – Molnár, Baláž, Buček – Varga, Rockwood, Tvrdoň – Volko, Hrnka, Bajtek – Drábek, Šramaty, Múčka

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P