NOVÉ ZÁMKY – V utorok 18. februára pokračuje najvyššia slovenská hokejová súťaž Tipsport Liga zápasmi 51. kola. Novozámockí Býci sa predstavia na domácom ľade, kde vyzvú o 18:00 popradských Kamzíkov.


HC MIKRON Nové Zámky

Zverenci trénera Miroslava Mosnára v ostatnom kole vyhrali na domácom ľade nad Michalovcami 5:4 po predĺžení. Aktuálne patrí Novozámčanom v tabuľke priebežné desiate miesto so ziskom 48 bodov.

Dres s Býkom na hrudi už v záverečnej fáze sezóny nebude obliekať dvojica Peter Ordzovenský s Václavom Stupkom, ktorí na vlastnú žiadosť iniciovali odchod do Spišskej Novej Vsi, resp. Banskej Bystrice.


HK Poprad

Zverenci Petra Mikulu v ostatnom kole zdolali na domácom ľade vo vypätom zápase Nitru 7:5. Kamzíkom patrí aktuálne v tauľke štvrtá priečka so ziskom 84 bodov.

Popradčania pred koncom prestupového obdobia nelenili a káder výrazne rozšírili. Do kabíny pribudli bratia Richard a Róbert Hunovci, ex-kapitán Detvy Martin Chovan, no najväčšiu pozornosť púta Martin Réway.

Zostava z posledného zápasu:
Vošvrda – Ulrych, Erving, Larkin, Dalhuisen, Brejčák, Chovan, Česánek – Svitana, Zagrapan, Takáč – Lapšanský, Réway, Handlovský – Matúš Paločko, Ró. Huna, Ri. Huna – Mercier, Bjalončík, Matej Paločko


Úvodné buly na Zimnom štadióne v Nových Zámkoch je v utorok 18. februára o 18:00, pokladne budú otvorené už hodinu a pol pred zápasom.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P