NOVÉ ZÁMKY – V stredu 12. februára pokračuje najvyššia slovenská hokejová súťaž Tipsport Liga zápasmi 48. kola. Novozámockí Býci sa predstavia na domácom ľade, kde vyzvú o 18:30 Baranov z Banskej Bystrice.


HC MIKRON Nové Zámky

Zverenci trénera Miroslava Mosnára v ostatnom kole pred 10 dňami prehrali vo Zvolene 0:6 Predtým dokázali bodovať v šiestich zápasoch v rade. V tabuľke patrí aktuálne Býkom priebežné jedenáste miesto so ziskom 46 bodov.

Počas reprezentačnej pauzy angažovalo vedenie klubu dvojicu obrancov. Z Popradu prišiel na juh Slovenska Aleksandar Magovac, z rumunského Brašova zase Sam Labrecque. Obaja by si mohli obliecť dres s býkom na hrudi už v stredu.


HC ’05 iClinic Banská Bystrica

Hokejisti spod Urpína vyhrali v ostatnom kole pred reprezentačnou prestávkou na domácom ľade s Újbudou 4:3, predtým zdolali Nitru aj Košice. V tabuľke sú zverenci Dana Cemana na priebežnej líderskej priečke so ziskom 91 bodov.

Zmeny sa v posledných dňoch udiali aj v kádri Baranov, ktori angažovali bývalého obrancu Nových Zámkov Patrika Maiera. Ten odštartoval aktuálny ročník vo Zvolene. Ešte predtým sa do Bystrice z Liptova sťahoval útočník Martin Kriška.

Zostava z posledného zápasu:
Beskorowany – Cardwell, Ďatelinka, V. Mihálik, Southorn, J. Brejčák, Nemčík, Žiak – Lamper, Bubela, Jääskeläinen – Hohmann, Ihnačák, Hickmott – Bartánus, Mlynarovič, Šoltés – Kabáč, Gabor, Kriška


Úvodné buly na Zimnom štadióne v Nových Zámkoch je v stredu 12. februára o 18:30, pokladne budú otvorené už hodinu a pol pred zápasom.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P