NOVÉ ZÁMKY – V piatok 11. marca čaká na zverencov trénera Gergelyho Majorossa predposledný zápas základnej časti Tipos extraligy. Býci nastúpia v rámci dohrávky 43. kola na domácom ľade, kde v rámci krajského derby vyzvú Nitru. Úvodné buly všetkých stretnutí piatkového programu je o 17:00.

Jednotné vstupné na zápas je 12 EUR.


HK NITRA

Zverenci českého trénera Antonína Stavjaňu sú aktuálne tretím celkom Tipos extraligy. Po odohratí 48 zápasov majú na svojom konte 94 bodov. V poslednom kole dokázali zvíťaziť na domácom ľade práve proti našim Býkom 3:1, keď zápas otočili na svoju stranu v úplnom závere. Najproduktívnejším hráčom Nitry je slovenský útočník Samuel Buček, ktorý zaznamenal 61 kanadských bodov. Zároveň je aj najlepším strelcom tímu a celej súťaže s 39 gólmi.

Obe mužstvá sa v aktuálnej sezóne stretli už päťkrát, pričom Býci získali štyri body za jednu výhru v riadnom hracom čase a jednu prehru po predĺžení.


POSLEDNÝ ZÁPAS NITRY

HK Nitra – HC Nové Zámky 3:1 (0:1, 0:0, 3:0)

Góly: 57. Bajtek (Raskob, Tvrdoň), 58. Holešinský (Rockwood, Vitáloš), 60. Buček – 15. Šišovský (Ahlholm).
Rozhodovali: Korba, Orolin – Bogdaň, Gegáň, vylúčení: 5:4, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 1195 divákov.
Nitra: O’Connor – Mezei, Š. Nemec, Švarný, Raskob, Vitáloš, Bodák, Pupák – Buček, Buncis, Krivošík – Holešinský, Rockwood, R. Varga – Tvrdoň, Bajtek, Volko – A. Sýkora, Baláž, Molnár – Šramaty

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P