NOVÉ ZÁMKY – V piatok 28. februára pokračuje nadstavbová časť skupiny B najvyššej slovenskej hokejovej súťaže Tipsport Ligy zápasmi 3. kola. Novozámockí Býci sa predstavia v Budapešti, kde vyzvú o 19:00 MAC Újbuda.


HC MIKRON Nové Zámky

Zverenci trénera Miroslava Mosnára v utorok nezvládli dobre rozohraný zápas s Miškovcom, na domácom ľade napokon prehrali 3:4. V úvodnom kole nadstavby prehrali v Nitre. Aktuálne majú Býci na svojom konte 50 bodov a v tabuľke nadstavby sú na predposlednom mieste. Najproduktívnejším hráčom mužstva je kapitán Juraj Jurík s 26 kanadskými bodmi.


MAC Újbuda

Hráči z hlavného mesta Maďarska v ostatnom kole získali tri body pod Poľanou, keď zdolali Detvu 5:2. V tabuľke nadstavby Tipsport Ligy o konečné 7. – 12. miesto sú zverenci Gergelya Majorossa o štyri body pred Novozámčanmi. Najproduktívnejším hráčom Újbudy je maďarský reprezentačný útočník István Sofrón, ktorý má na svojom konte 44 bodov.

Zostava z posledného zápasu:
Bálisz – Macaulay, Bugár, Blake Orbán, Carlisle, Fejes, Garát, Schlekmann – Sofron, Strech, Kreisz – Bodó, Majoross, Klempa – Terbócs, Pitt, Brance Orbán – Szigeti, Nagy, Szücs


Úvodné buly na zimnom štadióne v Tüskecsarnok v Budapešti je v piatok 28. februára o 19:00, zápas vysiela Tipsport TV.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P