DETVA – V piatok 30. októbra 2020 odohrajú zverenci Martina Hrnčára zápas 9. kola Tipos extraligy na ľade Detvy. Úvodné buly stretnutia je o 18:00.


Zverenci Ernesta Bokroša naposledy odohrali zápas 11. októbra proti Slovanu, keď v hlavnom meste zvíťazili 7:6. Odvtedy boli Podpoľanci v kararanténe. Celkovo však majú na svojom konte štyri odohraté stretnutia so ziskom 6 bodov a v tabuľke im patrí siedma priečka. Najproduktívnejším hráčom mužstva je s 9 kanadskými bodmi 26-ročný útočník Rastislav Gašpar, ktorý je zároveň najproduktívnejším hráčom celej ligy. Najlepším strelcom Detvy je so štyrmi gólmi rovnako Gašpar, avšak štyrikrát sa presne trafil i Kanaďan Jonathan Charbonneau.

Zverenci Martina Hrnčára majú za sebou štyri odohraté stretnutia, z ktorých získali osem bodov. Zároveň čakajú na rozhodnutie Ligovej rady SZĽH o zápase s maďarským celkom DVTK, ktorý do Nových Zámkov nepricestoval. V tabuľke im patrí tretia priečka. Najproduktívnejším hráčom mužstva naďalej zostáva skúsený 34-ročný český útočník Petr Obdržálek, ktorý má po troch odohraných stretnutiach na svojom konte bilanciu tri góly a tri asistencie. Zároveň je aj najlepším strelcom mužstva.


Súboj 9. kola Tipos extraligy, zápas medzi Detvou a Novými Zámkami, má úvodné buly v piatok o 18:00. Zápas vysiela Sport 2 a Tipsport TV.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P