NOVÉ ZÁMKY –  V piatok 20. novembra 2020 nastúpia zverenci Martina Hrnčára na zápas 15. kola Tipos extraligy, v ktorom na domácom ľade vyzvú hokejistov Liptovského Mikuláša. Úvodné buly stretnutia je o 18:00.


Novozámockí Býci majú za sebou trinásť odohraných stretnutí, z ktorých získali dvadsaťštyri bodov. Naposledy v utorok na domácom ľade zdolali Michalovce 3:2 po predĺžení. V tabuľke patrí Novozámčanom priebežná tretia priečka. Produktivitu mužstva ovládajú českí útočníci Petr Obdržálek a Filip Bajtek, ktorí majú na svojom konte dvanásť kanadských bodov. Najlepším strelcom mužstva je so siedmimi gólmi prvý menovaný Obdržálek.

Zverenci Milana Jančušku po interných problémoch nastúpili opäť na zápas v stredu na zvolenskom ľade, kde po výbornom tímovom výkone získali prvý bod do tabuľky po prehre 2:3 po samostatných nájazdoch. V tabuľke extraligy sú Liptáci suverénne poslední. Najproduktívnejším hráčom mužstva je so šiestimi kanadskými bodmi skúsený obranca Marcel Petran, najlepším strelcom zase s tromi gólmi Andreas Štrauch, ktorý je dobre známy aj novozámockym fanúšikom.

Úvodný vzájomný zápas medzi Novými Zámkami a Liptovským Mikulášom vyhrali Býci na domácom ľade 6:2.


Súboj 15. kola Tipos extraligy, zápas medzi Novými Zámkami a Liptovským Mikulášom, má úvodné buly v piatok o 18:00. Zápas vysiela Tipsport TV.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P