TRENČÍN – V piatok 27. novembra 2020 nastúpia zverenci Martina Hrnčára na zápas 17. kola Tipos extraligy, v ktorom pod hradom Matúša Čáka vyzvú hokejistov Dukly Trenčín. Úvodné buly stretnutia je o 18:00.


Novozámockí Býci majú za sebou pätnásť odohraných stretnutí, z ktorých získali dvadsaťsedem bodov. Naposledy v nedeľu na domácom ľade podľahli lídrovi tabuľky z Popradu 2:5. V tabuľke patrí Novozámčanom priebežná tretia priečka. Produktivitu mužstva ovláda český útočník Petr Obdržálek, ktorý má na svojom konte trinásť kanadských bodov. Zároveň je aj najlepším strelcom mužstva s ôsmimi presnými zásahmi.

Vojaci z Trenčína získali v jedenástich zápasoch iba deväť bodov a v tabuľke im patrí predposledné jedenáste miesto. Naposledy prehrali v utorok na ľade Michaloviec 2:3. Najproduktívnejším hráčom mužstva, ktoré vedie Ján Pardavý, je švédsky obranca Carl Ackered s desiatimi kanadskými bodmi. Najlepším strelcom zase slovenský útočník Marek Hecl, ktorý prekonal súperových brankárov šesťkrát.

Úvodný vzájomný zápas vyhrali Býci na domácom ľade 5:1.


Súboj 17. kola Tipos extraligy, zápas medzi Trenčínom a Novými Zámkami, má úvodné buly v piatok o 18:00. Zápas vysiela Tipsport TV.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P