NOVÉ ZÁMKY – V piatok 24. januára pokračuje najvyššia slovenská hokejová súťaž Tipsport Liga zápasmi 43. kola. Novozámockí býci sa predstavia na domácom ľade, kde vyzvú o 18:30 ľadových medveďov z Miškovca.


Zverenci trénera Miroslava Mosnára v ostatnom kole zdolali v krajskom derby nitrianskych Corgoňov 4:2. V tabuľke poskočili na priebežné jedenáste miesto so ziskom 38 bodov.

Vo štvrtok na juhu Slovenska najviac rezonovala brankárska výmena. Patrik Nechvátal zamieril z Popradu do Nových Zámkov, opačným smerom putoval Matej Kristín. Dvadsaťsedemročný Čech by si debut v drese s býkom na drese mohol odkrútiť už v piatok.


DVTK Jegesmedvék Miškovec

Hráči Miškovca prehrali v ostatných dvoch zápasoch na domácom ľade s Banskou Bystricou a následne Michalovcami. V tabuľke postupne klesli na ôsmu priečku so ziskom 56 bodov.

Zaujímavé správy prišli pred zápasom aj z Maďarska. Staronovým trénerom DVTK sa stal kanadský hokejový tréner Glen Hanlon. Vo funkcii nahradil Marcela Rodmana, s ktorým klub nedávno ukončil spoluprácu.

Zostava DVTK z posledného zápasu:
Rajna – Ross, Szirányi, Láda, Dudás, Göz, D. Kiss – Harrison, Galanisz, Magosi – Vandane, Tousignant, Beach – Farkas, Ritó, P. Kiss – Galajda, Mattyasovszki


Úvodné buly na Zimnom štadióne v Nových Zámkoch je v piatok 24. januára o 18:30, pokladne budú otvorené už hodinu a pol pred zápasom.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P