NOVÉ ZÁMKY – V piatok 3. decembra čaká na zverencov trénera Gergelyho Majorossa zápas 22. kola Tipos extraligy. Býci v ňom nastúpia v hlavnom meste, kde vyzvú bratislavský Slovan. Úvodné buly stretnutia je na programe o 18:00.

Priamy prenos zo zápasu plánovaný nie je.


HC SLOVAN BRATISLAVA

Belasí sú po odohraní 21 zápasov na líderskej priečke Tipos extraligy so ziskom 45 bodov. Aktuálne ťahajú päťzápasovú víťaznú šnúru, ktorú naposledy natiahli na domácom ľade s Popradom, keď zvíťazili 4:2. Najproduktívnejším hráčom v mužstve vedenom Róbertom Dömem je slovenský útočník Samuel Takáč, ktorý zaznamenal 27 kanadských bodov. Najlepším strelcom je zase s desiatimi gólmi Kanaďan Brant Harris.

Úvodný vzájomný zápas oboch celkov prehrali Býci v Bratislave 0:3.


POSLEDNÝ ZÁPAS SLOVANA BRATISLAVA

HC Slovan Bratislava – HK Poprad 4:2 (2:0, 2:1, 0:1)

Góly: 6. Gašpar (Valach, Matoušek), 18. Rapuzzi, 28. Matoušek (Kytnár, Gachulinec), 30. Jääskeläinen (Yogan, Kytnár) – 24. Bondra (Arniel, Brejčák), 41. Drgoň (Livingston, Skokan).
Presilovky 1:0, oslabenia: 1:0.
Zostava: Windsor – MacKenzie, Golian, Gachulinec, Sersen, Valach, Maier, Krakovský, Beňo – Yogan, Harris, Takáč – Jääskeläinen, Rapuzzi, Haščák – Gašpar, Kytnár, Matoušek – Šotek, Bezák, Sukeľ.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P