NOVÉ ZÁMKY – V piatok 6. novembra 2020 nastúpia zverenci Martina Hrnčára na domácom ľade na dohrávku 4. kola Tipos extraligy, v ktorej vyzvú Liptovský Mikuláš. Úvodné buly stretnutia je o 18:00.


Zverenci Martina Hrnčára majú za sebou sedem odohratých stretnutí, z ktorých získali dvanásť bodov. Naposledy prehrali v nedeľu na domácom ľade so Slovanom Bratislava 0:3. V tabuľke patrí Býkom priebežná tretia priečka. Najproduktívnejším hráčom mužstva je stále skúsený 34-ročný český útočník Petr Obdržálek, ktorý má po štyroch odohraných stretnutiach na svojom konte bilanciu tri góly a tri asistencie. Zároveň je aj najlepším strelcom mužstva.

Hokejisti z Liptova, ktorých vedie bývalý tréner Býkov Milan Jančuška, sú po štyroch odohratých stretnutiach bez bodu na poslednom mieste tabuľky Tipos extraligy. V ostatnom kole nestačili na Poprad a pod Tatrami prehrali vysoko 1:6. Najproduktívnejším hráčom mužstva je 18-ročný útočník Markus Mikulík, ktorý si na svoje konto v štyroch stretnutiach pripísal tri asistencie. Najlepším strelcom je zase dvojgólový Patrik Oško.

Výnimočný bude tento zápas okrem trénera Milana Jančušku aj pre hosťujúceho útočníka Andreasa Štraucha, ktorý počas prípravy bojoval o svoje miesto v mužstve Býkov.


Súboj 4. kola Tipos extraligy, zápas medzi Novými Zámkami a Liptovským Mikulášom, má úvodné buly v piatok o 18:00. Zápas vysiela Tipsport TV.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P