NOVÉ ZÁMKY – V nedeľu 20. februára čaká na zverencov trénera Gergelyho Majorossa ďalší zápas Tipos extraligy. Býci nastúpia v rámci 40. kola na trenčianskom ľade, keď vyzvú hokejistov HK Dukla Trenčín. Úvodné buly stretnutia je na programe o 17:00.

Priamy prenos zo zápasu môžete sledovať prostredníctvom TV Tipsport.

HK DUKLA TRENČÍN

Zverenci fínskeho trénera Tera Lehteräho sú po odohraní 40 zápasov na priebežnej 9. priečke Tipos extraligy so ziskom 52 bodov. Naposledy Vojaci prehrali na popradskom ľade s Kamzíkmi 5:6 po predĺžení, predtým však uspeli doma s Prešovom 2:1. Najproduktívnejším hráčom mužstva je s 22 kanadskými bodmi slovenský útočník Radoslav Tybor, ktorý je zároveň aj najlepším strelcom tímu s dvanástimi presnými zásahmi.

V prebiehajúcej sezóne sa oba celky stretli už päťkrát, Býci si odniesli sedem bodov za dve výhry a prehru po predĺžení.

POSLEDNÝ ZÁPAS TRENČÍNA

HK Poprad – HK Dukla Trenčín 6:5 pp (2:2, 1:2, 2:1 – 1:0)

Góly: 1. D. Bondra, 20. Svitana (Arniel, Drgoň), 37. Valigura (Mešár, Rymsha), 53. Arniel (Brejčák), 54. Bjalončík (Hudec, Petráš), 62. Bjalončík (Arniel, Svitana) – 8. Krajč (Nemčík, Valach), 15. Švec (Hudec, Rehuš), 23. Honzek (Valach), 36. Berisha (Kudla, Minárik), 41. Mahbod.
Rozhodovali: Štefik, Výleta – Synek, Knižka, vylúčení: 6:6 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, 694 divákov.
Zostava: Bowns – Kudla, Chovan, Starosta, Martiška, Nemčík, Lemcke, Gaťár, Urban – Duda, Mahbod, Berisha – Bezúch, Sojčík, Minárik – Honzek, Valach, Krajč – Švec, Rehuš, Hudec