MICHALOVCE – V nedeľu 25. októbra 2020 odohrajú zverenci Martina Hrnčára dohrávku 3. kola Tipos extraligy na ľade michalovskej Dukly. Úvodné buly stretnutia je o 16:00.


Michalovčania odohrali vďaka Covidu-19 doposiaľ iba tri stretnutia a stratili v nich iba jeden jediný bod. V úvodnom kole zdolali doma Slovan 4:1, následne triumfovali v Banskej Bystrici 5:4. Po karanténe odohrali v piatok zápas na ľade Košíc, v ktorom zvíťazili 4:3 po predĺžení. Najproduktívnejším hráčom v mužstve Líšok je kanadský útočník Christophe Lalancette, najlepším strelcom zase štvorgólový Slovák Marek Bartánus.

Zverenci Martina Hrnčára majú za sebou tri odohraté stretnutia, z ktorých získali päť bodov. Na štvrtý síce v piatok nastúpili, no ich súper, maďarský celok DVTK, na zápas nepricestoval. O výsledku tak dodatočne rozhodne Ligová rada SZĽH. Najproduktívnejším hráčom mužstva naďalej zostáva skúsený 34-ročný český útočník Petr Obdržálek, ktorý má po troch zápasoch na svojom konte bilanciu tri góly a tri asistencie. Zároveň je aj najlepším strelcom mužstva.

Špeciálny náboj bude mať tento zápas pre 25-ročného útočníka Býkov Mateja Giľáka, ktorý prišiel do Nových Zámkov práve z Michaloviec.


Súboj 3. kola Tipos extraligy, zápas medzi Michalovcami a Novými Zámkami, má úvodné buly v nedeľu o 16:00. Zápas vysiela Dvojka a Tipsport TV.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P