ZVOLEN V nedeľu 15. novembra 2020 nastúpia zverenci Martina Hrnčára na zápas 13. kola Tipos extraligy, v ktorom pod Pustým hradom vyzvú zvolenských Bryndziarov. Úvodné buly stretnutia je o 18:00.


Zverenci Martina Hrnčára majú za sebou jedenásť odohraných stretnutí, z ktorých získali dvadsaťdva bodov. Naposledy v piatok na domácom ľade zdolali Banskú Bystricu 3:2. V tabuľke patrí Býkom priebežná prvá priečka. Produktivitu mužstva ovláda 28-ročný český útočník Filip Bajtek, ktorý má na svojom konte jedenásť kanadských bodov. Najlepším strelcom mužstva je 34-ročný český útočník Petr Obdržálek, ktorý vsietil 5 gólov.

Zvolenčania sa vrátili do plného zápasového zaťaženia po vyše dvadsaťdňovej karanténe prehrou na ľade Košíc 1:4. V tabuľke patrí zverencom Petra Oremusa priebežné 5. miesto, keď z piatich zápasov získali trinásť bodov. Najproduktívnejším hráčom mužstva je osembodový 29-ročný kanadský útočník Allan McPherson, najlepším strelcom zase s piatimi presnými zásahmi 29-ročný Radovan Puliš.

Úvodný vzájomný zápas skončil po 65. minútach bezgólovou remízou, o víťazstve Býkov 1:0 rozhodol v samostatných nájazdoch Samuel Zahradník.


Súboj 13. kola Tipos extraligy, zápas medzi Zvolenom a Novými Zámkami, má úvodné buly v nedeľu o 18:00. Zápas vysiela Dvojka a Tipsport TV.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P