LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ – V nedeľu 17. januára 2020 nastúpia zverenci trénera Gergelya Majorossa na zápas 32. kola Tipos extraligy. Býci v ňom pod Tatrami vyzvú Liptovský Mikuláš. Úvodné buly stretnutia je o 17:00.


Novozámockí Býci majú za sebou tridsať odohraných stretnutí, z ktorých získali tridsaťšesť bodov. Naposledy prehrali na východe Slovenska s Michalovcami 1:3. V tabuľke patrí Novozámčanom priebežná deviata priečka. Produktivitu mužstva ovláda český útočník Filip Bajtek, ktorý má na svojom konte devätnásť kanadských bodov. Najlepším strelcom mužstva je s desiatimi presnými zásahmi jeho krajan Petr Obdržálek.

Zverenci extrénera Nových Zámkov Milana Jančušku sú v tabuľke na priebežnom poslednom miesto so ziskom 9 bodov. V ostatnom zápase Liptáci nestačili na Zvolen, s ktorým na domácom ľade prehrali 1:3. Produktivitu mužstva pod Tatrami ovláda so sedemnástimi kanadskými bodmi slovenský útočník Andreas Štrauch, zároveň je so 7 presnými zásahmi i najlepším strelcom tímu.

Oba doterajšie vzájomné zápasy v aktuálnej seźone vyhrali Býci. V úvodnom súboji na domácom ľade zvíťazili 6:2, v druhom zase 6:0.

Súboj 32. kola Tipos extraligy, zápas medzi Liptovským Mikulášom a Novými Zámkami, má úvodné buly v nedeľu o 17:00. Zápas vysiela Tipsport TV.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P