NOVÉ ZÁMKY – V nedeľu 8. marca pokračuje najvyššia slovenská hokejová súťaž Tipsport Liga zápasmi 7. kola nadstavby o umiestnenie na 7. – 12. mieste. Novozámockí býci sa predstavia v Maďarsku, kde vyzvú o 17:30 ľadových medveďov z Miškovca.


HC MIKRON Nové Zámky

Zverenci trénera Miroslava Mosnára v ostatnom kole nadstavbovej časti prehrali na domácom ľade v rámci krajského derby s Nitrou 2:3 po predĺžení. Dobre rozohraný zápas, keď viedli po góloch Juraja Juríka a Petra Mikuša 2:1, stratili Býci opäť v samom závere základnej hracej doby. Aktuálne patrí Novozámčanom v tabuľke nepostupové piate miesto so ziskom 58 bodov.


DVTK Jegesmedvék Miskolc

Zverenci skúseného kanadského trénera Glena Hanlona prehrali v poslednom kole na budapeštianskom ľade v rámci maďarského derby s MAC Újbuda 2:5. Ľadové medvede nebodovali v ostatných dvoch stretnutiach. Aktuálne im patrí v tabuľke nadstavby priebežná druhá postupová priečka so ziskom 75 bodov.

Zostava z posledného zápasu:
Rajna – D. Kiss, Ross, Vandane, Láda, Wehrs, Szirányi – Magosi, Galanisz, Beauviller – Rodman, Vas, Valchař – Vojtkó, Harrison, P. Kiss – Páterka


Úvodné buly na zimnom štadióne v Miškovci je v nedeľu 8. marca o 17:30, zápas vysiela Tipsport TV.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P