BUDAPEŠŤ — Zverenci trénera Miroslava Mosnára vyhrali v piatkovom 3. kole nadstavby Tipsport Ligy o konečné 7. – 12. miesto na ľade MAC Újbuda 3:1.

MAC Újbuda – HC Mikron Nové Zámky 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)

Góly: 16. Sofron (Strech, Fejes) – 15. Holovič, 35. Holovič (Ondrušek, Števuliak), 46. Andrisík. Rozhodovali: D. Konc, Kalina – Smrek, Jedlička, vylúčení: 4:3 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0.

MAC Újbuda: Bálisz – Macaulay, Busenius, Fejes, Carlisle, Bugár, Garát, Blake Orbán, Loczi – Sofron, Strech, Kreisz – Bodó, Majoross, Klempa – Terbócs, Pitt, Brance Orbán – Szigeti, Nagy, Schlekmann

Nové Zámky: Pavlas – Hatala, Magovac, Drtina, Fereta, Labrecque, Hain, Pavúk – Obdržálek, Bajtek, Rogoň – Števuliak, Šille, Andrisík – Mikula, Fábry, Jurík – Holovič, Ondrušek

Novozámčania sa dostali do vedenia v 15. min, kedy využil chybu domácich obrancov Marcel Holovič. Domáci sa nezlomili a už o 39 sekúnd vyrovnal István Sofron.

Lenže Holovič sa presadil opäť, v 35. minúte strelil útočník zo štvrtej formácie po dorážke svoj šiesty gól v sezóne. Na tento zásah už hráči z Budapešti nedokázali nájsť odpoveď a v 46. minúte ešte inkasovali po individálnej akcii Martina Andrisíka. Novozámčania tak ukončili trojzápasovú sériu bez bodu.