ZVOLEN V nedeľu 8. novembra 2020 nastúpia zverenci Martina Hrnčára na zvolenskom ľade na dohrávku 1. kola Tipos extraligy, v ktorej vyzvú Banskú Bystricu. Úvodné buly stretnutia je netradične o 13:00.


Zverenci Martina Hrnčára majú za sebou osem odohratých stretnutí, z ktorých získali pätnásť bodov. Naposledy v piatok na domácom ľade deklasovali Liptovský Mikuláš 6:2. V tabuľke patrí Býkom priebežná prvá priečka. Najproduktívnejším hráčom mužstva je skúsený 34-ročný český útočník Petr Obdržálek, ktorý má po piatich odohraných stretnutiach na svojom konte bilanciu štyri góly a štyri asistencie. Zároveň je aj najlepším strelcom mužstva.

Barani, ktorých v aktuálnom ročníku vedie Norbert Javorčík, nastúpili dovedna na päť zápasov, v ktorých získali päť bodov. V tabuľke sú na priebežnej desiatej priečke. V ostatnom kole zdolali pod Poľanou Detvu 3:1, predtým pauzovali takmer mesiac kvôli pozitívnym testom na COVID-19. Najproduktívnejším hráčom a zároveň najlepším strelcom Banskej Bystrice je 25-ročný kanadský útočník Matthew Mistele, ktorý v piatich zápasoch strelil 3 góly a na jeden asistoval.


Súboj 1. kola Tipos extraligy, zápas medzi Banskou Bystricou a Novými Zámkami, má úvodné buly v nedeľu o 13:00. Zápas vysiela Tipsport TV.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P