NOVÉ ZÁMKY – V nedeľu 1. marca pokračuje nadstavbová časť skupiny B najvyššej slovenskej hokejovej súťaže Tipsport Ligy zápasmi 4. kola. Novozámockí Býci sa predstavia pod Poľanou, kde od 17:00 vyzvú miestne detvianske Medvede.


HC MIKRON Nové Zámky

Zverenci trénera Miroslava Mosnára v piatok prelomili trojzápasovú šnúru prehier. V hlavnom meste Maďarska zdolali MAC Újbuda 3:1 po dvoch góloch Marcela Holoviča a jednom presnom zásahu Martina Andrisíka. Aktuálne majú Býci na svojom konte 53 bodov a v tabuľke nadstavby sú na piatom mieste. Najproduktívnejším hráčom mužstva je kapitán Juraj Jurík s 26 kanadskými bodmi.


HC 07 WPC Koliba DETVA

Hokejisti spod Poľany ťahajú päťzápasovú šnúru prehier. V poslednom kole nestačili na Corgoňov z Nitry, ktorým podľahli pod Zoborom 1:5. V tabuľke nadstavby Tipsport Ligy o konečné 7. – 12. miesto sú zverenci Josefa Tureka na poslednom šiestom mieste so ziskom 48 bodov. Najproduktívnejším hráčom Detvy je Rastislav Gašpar, ktorý má na svojom konte 26 kanadských bodov.

Zostava z posledného zápasu:
Zalivin (26. Mosný) – Lalík, Andersons, Gachulinec, Golian, F. Fekiač, Jendroľ, Turan – Ščurko, Podešva, Král – Gašpar, Valent, Klíma – Surový, V. Fekiač, Ľupták – Čenka, Čacho


Úvodné buly na zimnom štadióne v Detve je v nedeľu 1. marca o 17:00, zápas vysiela Tipsport TV.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P