NOVÉ ZÁMKY – V stredu 27. novembra pokračuje najvyššia slovenská hokejová súťaž Tipsport Liga zápasmi 25. kola. Novozámockí býci sa predstavia na domácom ľade, kde od 18:30 privítajú popradských kamzíkov.

Zverenci trénera Miroslava Mosnára v poslednom kole nenadviazali na dobrý domáci výkon proti Nitre a v maďarskom Miškovci prehrali 1:4. V tabuľke sú Novozámčania na priebežnej dvanástej priečke so ziskom 19 bodov.


HK Poprad

Ani popradských kamzíkov v tejto sezóne nezdobí konzistencia výkonov. Z posledných šiestich duelov trikrát vyhrali, no rovnako trikrát odišli bodovo naprázdno. V ostatnom kole zdolali na domácom ľade lídra z Bratislavy 2:1.

V tabuľke patrí zverencom Petra Mikulu priebežná ôsma priečka so ziskom 29 bodov. Najproduktívnejším hráčom mužstva je so 16 bodmi Michael Vandas, najlepším strelcom zase s 9 gólmi Francúz Guillaume Leclerc.

Zostava Popradu z posledného zápasu:
Nechvátal – Kozák, Brejčák, Erving, Ulrych, Fabian, Ťavoda, Česánek – Handlovský, Preisinger, Vandas – Takáč, Zagrapan, P. Svitana – Karterud, Paukovček, Leclerc – Matej Paločko, Bjalončík, Kundrik – Králik


Úvodné buly na Zimnom štadióne v Nových Zámkoch je v stredu 27. novembra o 18:30, pokladne budú otvorené už hodinu a pol pred zápasom. 

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P