Vedenie novozámockých Býkov spečatilo príchod skúseného slovenského útočníka.

Václav Stupka sa vracia na juh Slovenska po troch rokoch, ktoré strávil vo farbách HKM Zvolen. V uplynulom ročníku prispel pod Pustým hradom k striebornej medaile dvanástimi gólmi a deviatimi asistenciami.

“Návrat do Nových Zámkov sa zrodil pri telefonáte so športovým manažérom pánom Valáškom a následne i prezidentom pánom Suchardom. Máme veľmi dobré vzťahy z minulosti a komunikácia bola vždy korektná. Mne aj mojej rodine vytvorili výborné podmienky pre návrat a preto sa už teším na novú výzvu. Verím, že spolu s ostatnými hráčmi pozdvihneme úroveň hokeja v Zámkoch ešte u kúsok vyššie, aby ľudia radi chodili na štadión, užívali si zápasy a fandili nám. Chceme mať čo najdlhšiu sezónu a preto očakávam, že sa všetci zodpovedne pripravíme a zabojujeme zo všetkých síl,” povedal pri svojom návrate Václav Stupka.

“Vašo je skúsený a usilovný hráč. Verím, že nadviaže na úspešné obdobie a na vynikajúcu prácu, ktorú v Nových Zámkoch odviedol v minulosti. Očakávame od neho príkladnú pracovitosť, ktorá ho dlhodobo zdobí, a taktiež energiu, ktorú vie vložiť do zápasu,” povedal na adresu novej útočnej posily tréner Erik Čaládi.

Tridsaťšesťročný rodák z Trnavy má bohaté extraligové skúsenosti zo Žiliny, Piešťan, Košíc, Banskej Bystrice a Zvolena. Za Nové Zámky odohral v sezóne 2019-20 dovedna 39 zápasov, v ktorých si na svoje konto pripísal 22 gólov a 17 asistencií. 


#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P