Dres novozámockých býkov si aj v nasledujúcom ročníku Tipos Extraligy oblečie 27-ročný slovenský útočník Patrik Števuliak. S vedením HC Nové Zámky sa dohodol na predĺžení kontraktu o jeden rok.

“V Nových Zámkoch pôsobím už dlhší čas, pričom klub rastie každým rokom. Cítim sa tu dobre, takže keď prišla ponuka na predĺženie spolupráce, rozhodol som sa využiť ju. Verím, že sa nám opäť podarí prebojovať sa do play-off, ideálne z ešte lepšieho miesta,” povedal po podpise zmluvy Patrik Števuliak.

Pracovitý krídelník, ktorého tréneri využívajú aj pri nerovnovážnom stave, pôsobí na juhu Slovenska od sezóny 2019-20. “Tá uplynulá bola jedna z najvyrovnanejších. Aj preto hodnotím priamy postup do play-off zo šiesteho miesta ako splnený cieľ. Z osobného hľadiska sa mi to hodnotí ťažšie, keďže som vinou zranenia premeškal podstatnú časť sezóny.”

Rodák z Trstenej, ktorý hokejovo vyrastal na Liptove, zbieral extraligové skúsenosti v Poprade a Liptovskom Mikuláši. Po príchode do Nových Zámkov odohral za Býkov v rámci najvyššej súťaže dovedna 157 zápasov.


#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P