Dres novozámockých býkov si aj v nasledujúcom ročníku Tipos Extraligy oblečie 26-ročný slovenský útočník Patrik Števuliak.


Pre rodáka z Trstenej pôjde už o štvrtú sezónu na juhu Slovenska. V tej ostatnej nastúpil do všetkých 50 stretnutí základnej časti, pričom si do štatistík pripísal jedenásť gólov a šestnásť asistencií. Stanovil tak svoje sezónne maximum v rámci najvyššej súťaže.

“Števo je veľmi cenný hráč, ktorého by chcel v tíme každý. Sme veľmi radi, že pokračuje u nás, pretože je zárukou energie a dôležitých gólov. Je využiteľný v každom útoku, s hocijakým typom hráčov, pričom si svoje miesto zastane aj v špeciálnych formáciách. Odkedy ho poznám, neustále sa zlepšuje a hokejovo rastie. Budeme pracovať na detailoch, ale už teraz si myslím, že nám dokáže ponúknuť ešte viac ofenzívy a kanadských bodov, než tomu bolo v uplynulom ročníku,” povedal na adresu Patrika Števuliaka hlavný tréner Býkov Gergely Majoross.Aktuálny zoznam podpísaných hráčov na sezónu 2022-23:

Brankári: Pavel Kantor, Juraj Ovečka.

Obrancovia: Andrej Hatala, Branislav Ligas, Martin Chovan, Michal Roman, Lukáš Kozák, Martin Knižka, Mike Lee, Roberts Mamčics.

Útočníci: Robby Jackson, Austin Farley, Martin Barto, Richard Ondrušek, Juraj Mikúš, Tomáš Mikúš, Peter Šišovský, Martin Mišiak, Jay Dickman, Tomáš Klempa, Patrik Števuliak.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P