NOVÉ ZÁMKY – Vedenie Býkov si podpisom novej zmluvy poistilo služby ďalšieho legionára. V novozámockej ofenzíve sa i v nasledujúcom ročníku Tipos extraligy predstaví americký útočník Austin Farley.

Rodák z Chicaga i vinou zranení odohral pri svojej premiére na Slovensku iba 26 ligových stretnutí. V nich si na svoje konto pripísal osem strelených gólov a dovedna osemnásť kanadských bodov.

“Som nesmierne nadšený, že sa do Nových Zámkov vrátim aj na ďalšiu sezónu. Vášeň, podpora a vďačnosť, ktorú nám fanúšikovia ukázali, vo mne evokujú ešte väčšiu súťaživosť a chuť vyhrávať každý zápas. Verím, že je v tejto organizácii veľa prísľubov do budúcnosti a som nadšený, že budem súčasťou tímu Býkov pri ceste na vrchol,” povedal k podpisu nového kontraktu 28-ročný krídelník.

Absolvent Minnesotskej univerzity v Duluthe má za sebou aj pôsobenie v zámorských súťažiach ECHL a AHL. V rámci starého kontinentu odohral štyri sezóny vo Švédsku – z toho dve v nižšej súťaži Allsvenskan a dve v najvyššej súťaži SHL.Aktuálny zoznam podpísaných hráčov na sezónu 2022-23:

Brankári:

Obrancovia:

Útočníci: Robby Jackson, Austin Farley.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P