Klub spustil predaj permanentiek pred blížiacou sa sezónou najvyššej súťaže. Pozrite sa, ako sa dostanete k celosezónnym vstupenkám účastníka Tipos Extraligy a zistite, aká je ich cena.


Potešujúcou správou pre všetkých fanúšikov je, že permanentné vstupenky ponúka klub svojim priaznivcom v nezmenených cenových reláciách. V prvej vlne sa k nim fanúšikovia dostanú už za 200 eur, pričom dôchodcovia, ŤZP a študenti zaplatia za celosezónnu vstupenku 130 eur.

„Permanentky sú platné na všetkých 27 domácich zápasov základnej časti Tipos Extraligy a ich majiteľ má prednostné právo pri kúpe vstupenky na svoje miesto počas zápasov play-off. Zároveň platia aj na prípravné zápasy, ktoré odohráme na našom ľade v auguste a septembri,“ ozrejmil riaditeľ klubu Imre Valášek.

Rezerváciu je nutné potvrdiť bezprostrednou platbou v hotovosti. Vo všetkých fázach predaja budú pri zakúpení vystavené doklady, na základe ktorých sa uskutoční výmena za plastové, resp. virtuálne karty.

V prípade, že už vlastníte permanentnú vstupenku z minulej sezóny,  pri objednávke nadiktujte čiarový kód zo zadnej strany karty.

Fáza predaja KLASIK SENIOR, ŤZP, ŠTUDENT
1. vlna (do 30. júna. 2024) 200 € 130 €
2. vlna (od 1. júla. 2024) 220 € 150 €

Nezľavnené permanentné vstupenky KLASIK sú prenosné a na vstup ju môže využiť aj iná osoba ako majiteľ. Permanentné vstupenky v kategóriách so zľavou sú neprenosné a ako vstupenku ju môže využiť len majiteľ spolu s preukazom vystaveným na meno alebo príslušným dokladom.Permanentky si môžete objednať telefonicky alebo mailom:

Ing. Beáta Hruboňová
tel: 0917 613 070
hrubonova@mikron.sk

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P