SZÉKESFEHÉRVÁR – Zverenci trénera Gergelya Majorossa prehrali vo štvrtkovom prípravnom stretnutí na ľade Fehérváru AV19 1:2 po predĺžení. Jediný presný zásah Býkov zaznamenal Martin Mišiak, Christian Engstrand zneškodnil 27 striel domácich.

Už zajtra, v piatok 10. septembra, privítajú Býci na domácom ľade hokejistov Vienna Capitals. Úvodné buly je o 18:00.

HYDRO FEHÉRVÁR AV19 – HC MIKRON NOVÉ ZÁMKY 1:2pp (0:0, 0:1, 1:0 – 1:0)
Góly a asistencie: 49. Bartalis (Petan), 63. Fornier (Bartalis) – 27. Mišiak (Farley, Jackson). Strely na bránu: 29:15. Vylúčenia na 2 minúty: 3:8. Presilové hry: 1:0, oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Nagy, Némerh – Kedves, Sábián, 974 divákov.

Fehérvár: Tirronen (Kornakker) – Atkinsson, Nilsson, Erdély, Hári, Kuralt – Horváth, Campbell, Shaw, Bartalis, Petan – Fournier, Szabó D., Mihály, Jacobs, Magosi – Szabó B., Ambrusz, Rétfalvi, Terbócs.

Nové Zámky: Engstrand (Lackovič) – Holenda, Ligas, Šiška, Fetkovič, Varga – Reini, Hatala, Klempa, Barto, Števuliak – Bull, Roman, Farley, Jackson, Mišiak – Meszároš, Knižka, Hrabčák, Ondrušek, Ferenyi.