NOVÉ ZÁMKY – V piatok 10. septembra, necelých 24 hodín po poslednom prípravnom zápase v Székesfehérvári, nastúpia novozámockí Býci na domácom ľade proti Vienna Capitals.


Rovnako, ako počas úvodného domáceho prípravného stretnutia proti Grazu, aj proti Viedni platí režim OTP. Počas neho je podmienkou vstupu na zimný štadión potvrdenie o plnom očkovaní, alebo potvrdenie o negatívnom výsledku testu na ochorenie COVID-19 (nie starším ako 72 hodín od odberu v prípade RT-PCR alebo LAMP testu, alebo 48 hodín od odberu v prípade antigénového testu), alebo potvrdenie o prekonaní ochorenia COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami.

Jednotné vstupné na zápas je 10 EUR. Každý fanúšik je povinný sa pri vstupe na domáci zápas preukázať potvrdením podľa platných opatrení COVID Automatu.

HC Mikron Nové Zámky mrzí, že na domáce stretnutia nemôže pustiť všetkých fanúšikov bez rozdielu, na druhú stranu musí klub splniť všetky podmienky vychádzajúce z COVID Automatu, ktorý schválila Vláda Slovenskej republiky a platí od 23. augusta 2021, a následnej Vyhlášky č. 241 Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k obmedzeniam hromadných podujatí.

Nakoľko sa aktuálne Nové Zámky nachádzajú v oranžovom pásme (ostražitosť), pri režime, v ktorom by sme povolili vstup všetkým osobám bez kontroly, by bola kapacita obmedzená na 150 účastníkov vrátane hráčov a realizačných tímov oboch mužstiev, rozhodcov a delegátov, pracovníkov zimného štadióna i obsluhy bufetov.


I naďalej  platí, že v rámci vstupeniek (i permanentiek) majú pri príležitosti desiateho výročia klubu všetci fanúšikovia v bufete zdarma čaj, pivo i víno. Novinkou budú od piatku brandované vratné plastové poháre, ktoré sa stanú súčasťou všetkých domácich zápasov Býkov.

Nakoľko nám v HC Mikron Nové Zámky záleží na životnom prostredí, rozhodli sme sa vydať sa ekologickou cestou a obmedziť používanie jednorazových plastových pohárov. Nové poháre sú vyrobené z odolného plastu, sú umývateľné a určené na viacnásobné použitie. Vďaka veľmi peknému dizajnu s klubovým logom môžu poslúžiť taktiež ako suvenír.

Vratná záloha za pohár je 2 EUR. Poháre je možné vrátiť v ktoromkoľvek bufete počas domácich zápasov. V prípade, že by ste chceli klub podporiť, pohár si môžete zobrať domov ako suvenír alebo ho hodiť do pripravených zberných košov, ktoré budú rozmiestnené po zimnom štadióne.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P