NOVÉ ZÁMKY – Po týždni spoločnej prípravy čaká na zverencov trénera Martina Hrnčára prvý zápas zo série prípravných. V utorok o 18:30 ich na novozámockom ľade vyzvú hokejisti prvoligových Topoľčian.


Po takmer pol roku vykorčuľujú novozámockí Býci na ľad proti tradičnému účastníkovi Slovenskej hokejovej ligy – HC Topoľčany. Žochári mali výborne rozohranú uplynulú sezónu, od postupu do semifinále druhej najvyššej súťaže ich delil iba jeden víťazný zápas. Základnú časť ukončili na peknej tretej priečke so ziskom 91 bodov a kladným skóre 157:126.

V ofenzíve sa bývalý novozámocký hráč a tréner Ľubomír Hurtaj, aktuálne už tréner Topoľčian, bude spoliehať na mená ako Michal Kluka či Martin Kalináč, no svoju kvalitu budú chcieť potvrdiť aj ďalší hráči. A to na čele s dvojicou Michal Novák – Roman Jurák, ktorá v nedávnej minulosti pôsobila aj v drese s Býkom na hrudi.

Vstupné na prípravné zápasy je jednotné 5€, deti do 120 cm majú vstup zdarma bez nároku na sedadlo. Majitelia permanentiek na sezónu 2020-21 majú na všetky prípravné zápasy vstup zdarma. Majitelia permanentiek, ktorí majú sedadlá v radoch, ktoré sú uzatvorené podľa opatrenia COVID-19 budú telefonicky kontaktovaní ohľadom náhradného sedadla v rade nad alebo pod miestom zakúpeným.

Káder HC Topoľčany:

Brankári: Juraj Halo, Adam Romančík
Obrancovia: Michal Novák, Miloš Bystričan, Ľubomír Škápik, Denis Bulák, Adrián Gergel, Martin Vyskoč, Samuel Klepanec
Útočníci: Michal Kluka, Martin Kalináč, Roman Jurák, Jozef Tomčák, Dominik Laššo, Dávid Gergel, Marcel Martiška, Erik Smolka, Patrik Danišovský, Tomáš Kasana, Martin Košnár, Alexander Hvizdoš, Hugo Kováč
Tréner: Ľubomír Hurtaj


Prosíme fanúšikov, ktorí sa chystajú na zápas, aby dodržiavali nariadenia a rešpektovali pokyny usporiadateľskej služby.

✅ Všetci fanúšikovia sú povinní mať počas pohybu v interiéri štadióna na tvári ochranné rúško.
✅ Klubové rúška budú v predaji v pokladniach.
✅ Pri každom vstupe do priestorov štadióna sú fanúšikovia povinní použiť dezinfekciu rúk, ktorá bude dostupná v blízkosti vchodov. V praxi to znamená dezinfekciu rúk aj po príchode z vonkajších priestorov počas prestávky.
✅ V prípade vzniku akútneho respiračného ochorenia (horúčka, kašeľ, nádcha, sťažené dýchanie) je fanúšik povinný zostať v domácej izolácii.
✅ V priestoroch zimného štadióna je prísne zakázané podávať si ruky.
✅ Žiadame fanúšikov, aby pri vstupe na tribúnu rešpektovali pokyny usporiadateľskej služby.
✅ Aktuálne opatrenia (do 31. augusta) stále povoľujú účasť do 50 % kapacity štadióna. Obmedzenie pre 500 divákov nadobúda platnosť až v období od 1. septembra do 1. októbra.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P