NOVÉ ZÁMKY – Neodmysliteľnou súčasťou nášho klubu sú aj partneri a sponzori, ktorí sa výraznou mierou podieľajú na úspechoch klubu. Dnes si predstavíme stabilného partnera novozámockých Býkov, ktorým je spoločnosť 1.Deliace centrum.

1.Deliace centrum pôsobí ako serviscentrum v strojárenskom priemysle a zaoberá sa delením oceľových plechov na presné rozmery. Výrobný závod s novou inovatívnou technológiou sa nachádza v areáli Chemko Strážske. Výrobky sú využívané najmä v strojárenskom priemysle a sú vhodné na spracovanie najmodernejšími laserovými zariadeniami.

“Čo sa týka môjho vzťahu k športu, odmalička som športoval, hrával som aktívne futbal a momentálne sa venujem rekreačne tenisu. K športovaniu som od útleho veku viedol aj moje deti. Rovnako pozitívny je aj môj vzťah k hokeju, a to najmä vďaka tomu, že som dlhé chvíle strávil ako rodič práve na zimnom štadióne v Nových Zámkoch, kde hrával môj syn,” prezradil na úvod Ľubomír Róža, konateľ spoločnosti 1. Deliace centrum.

“Štadión mi prirástol k srdcu. Práve tam som sa spoznal s ľudmi, ktorí pôsobia okolo novozámockého hokeja. Po rokovaní s majiteľom klubu sa naša spoločnosť rozhodla, že sa stane dôležitým partnerom novozámockého hokeja,” vrátil sa k prvotnej myšlienke podpory Býkov.

Napriek pracovnej vyťaženosti chýba Ľubomír Róža na domácich zápasoch iba výnimočne.“Samozrejme, že k tomu partnerstvu patrí aj dobrá reklama spoločnosti, ktorá je počas zápasov rôznymi formami prezentovaná, ale nejako špeciálne to neriešime. Tešíme sa z vynikajúcich výsledkov klubu a vychutnávame si atmosféru počas zápasov, ktorá je naozaj fantastická. Na domáce zápasy Býkov chodíme pravidelne. Čo sa týka hráčov, vždy sa teším, keď vidím ako sa mladí hráči zlepšujú. A to v tejto sezóne funguje. Dnes hovorí každý o našich zahraničných hráčoch, pretože podávajú skvelé výkony a sú rozdielovými hráčmi. Sme radi, že ich tu máme. Celkoho hodnotíme aktuálne výsledky ako skvelú prácu celého tímu.”

Ďakujeme spoločnosti 1.Deliace centrum za podporu a sme veľmi radi, že je už niekoľko sezón stabilným partnerom nášho klubu.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P