NOVÉ ZÁMKY – V nedeľu 3. novembra pokračuje najvyššia slovenská hokejová súťaž Tipsport Liga zápasmi 20. kola. Novozámockí býci sa pred reprezentačnou prestávkou predstavia na budapeštianskom ľade, kde od 15:00 nastúpia proti MAC Újbuda.

Novozámčania v poslednom kole nestačili na majstra z Banskej Bytrice, ktorému na domácom ľade podľahli 1:3. Zverenci trénerskej dvojice Ladislav Branikovič – František Kučera okupujú predposlednú dvanástu priečku so ziskom 16 bodov.


MAC Újbuda
Zverenci Gergelya Majorossa prehrali v ostatných dvoch kolách po predĺžení s Košicami i Detvou. Predtým doma zdolali Poprad.

Môj dom, môj hrad. To platí pri mužstve z hlavného mesta Maďarska dvojnásobne. V tabuľke figurujú na jedenástom mieste so ziskom 21 bodov, no až 18 z nich získali práve na domácom ľade.

Produktivite budapeštianskych medveďov vládne Kanaďan Chris Langkow, ktorý má na konte 18 bodov. Šikovný pravák je aj najlepším strelcom mužstva, brankárov súpera prekonal doposiaľ desaťkrát.


Zostava Budapešti z posledného zápasu:
Halász – Garát, Carlisle, McNally, Macaulay, Pozsgai, Fejes, Bugár, Schlekmann – Terbócs, Stretch, Sofron – Orbán, Langkow, Bodó – Klempa, Pitt, Szigeti – Majoross, K. Nagy, Pápa


Úvodné buly na Zimnom štadióne Tüskecsarnok v Budapešti je v nedeľu 3. novembra o 15:00.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P