NOVÉ ZÁMKY – V piatok 6. marca pokračuje najvyššia slovenská hokejová súťaž Tipsport Liga zápasmi 6. kola nadstavby o umiestnenie na 7. – 12. mieste. Novozámockí Býci sa predstavia na domácom ľade, kde vyzvú o 18:30 v rámci krajského derby nitrianskych Corgoňov.


HC MIKRON Nové Zámky

Zverenci trénera Miroslava Mosnára v ostatnom kole nadstavbovej časti vyhrali na domácom ľade s Michalovcami 4:2, keď sa o góly Býkov postarali Richard Ondrušek, Petr Obdržálek, Marcel Holovič a Timotej Šille. Aktuálne patrí Novozámčanom v tabuľke nepostupové štvrté miesto so ziskom 57 bodov.


HK Nitra

Zverenci dočasnej trénerskej dvojice Miroslav Kováčik – Tomáš Chrenko prehrali v poslednom kole na budapeštianskom ľade s MAC Újbuda 3:4. Hokejisti spod Zobora nebodovali v posledných ostatných dvoch stretnutiach. Aktuálne im patrí v tabuľke nadstavby priebežná tretia nepostupová priečka so ziskom 73 bodov.

Zostava z posledného zápasu:
A. Nagy – McNally, M. Versteeg, Mezei, Morrison, Pupák, Kubka, Rácz, Hrušík – K. Versteeg, Kollár, Buček – Blackwater, Yellow Horn, Scheidl – Fominych, J. Minárik, Csányi – Čaládi, Šiška, Lušňák


Úvodné buly na Zimnom štadióne v Nových Zámkoch je v piatok 6. marca o 18:30, pokladne budú otvorené už hodinu a pol pred zápasom.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P