HC 07 WPC Koliba Detva – HC Mikron Nové Zámky 6:3 (2:0, 1:3, 3:0)

Góly: 11. Šišovský (Sýkora, Zuzin), 18. Gašpar (Gachulinec), 34. Zuzin (Sýkora, Šišovský), 48. Chovan (Šišovský, Sýkora), 54. Zuzin (Fekiač), 60. Sýkora (Zuzin, Šišovský) – 22. Drtina (Urban), 25. Stupka (Hruška, Ordzovenský), 37. Jurík (Pospíšil, Drtina). Rozhodovali: Valach, Nagy – Soltész (obaja Maď.), Rojík, vylúčení: 9:12 na 2 min., navyše Žilka (Det.) 10 min. OT za nešp. správanie, Múčka 10 min. OT za vrazenie na mantinel, Mikuš (obaja N. Zámky) 10 min. OT + DKZ za nešp. správanie, presilovky: 5:2, oslabenia: 0:1, 347 divákov.

HC 07 WPC Koliba Detva: Petrík – F. Fekiač, Mart. Chovan, Kuklev, Golian, Jendroľ, Gachulinec, Turan – Sýkora, Zuzin, Šišovský – Žilka, V. Fekiač, Gašpar – Král, Podešva, Torok – Ľupták, Čacho, Čenka – Valent

HC Mikron Nové Zámky: Kristín – Hatala, Ordzovenský, Drtina, Fereta, Pavúk, Mikuš, Šmach – Bajtek, Hruška, Stupka – Jurík, Fábry, Pospíšil – Múčka, Urban, Rogoň – Mikula, Giertl, Andrisík

Po obojstranne opatrnejšom úvode mohol skóre otvoriť domáci obranca Kuklev, ale Kristína neprekonal. To sa podarilo v 11. minúte Šišovskému, ktorý zblízka zakončil presilovkovú kombináciu – 1:0. V 18. minúte hostia pykali za nedôraz pred vlastnou bránkou, domácim dovolili viacero streleckých pokusov a Gašpar upravil na 2:0. Novozámčania v druhej časti zdvihli hlavy, zvýšili početnosť streľby a Drtina tvrdou strelou v oslabení znížil na 2:1. O tri minúty už bolo vyrovnané, keď Petríka prekonal Stupka – 2:2. Prvá formácia Detvy v 34. minúte opäť potvrdila výbornú formu a po góle Zuzina v presilovke domáci opäť viedla – 3:2. Krátko na to využili početnú výhodu aj hostia, spoluprácu s Pospíšilom zúročil Jurík – 3:3.

V tretej časti pribudlo nervozity aj vylúčených, hra sa často kúskovala. V 48. minúte hrali domáci presilovku, v ktorej obranca Chovan zaznamenal svoj prvý gól v sezóne, keď Kristína prekonal strelou z väčšej vždialenosti – 4:3. Hostia doplatili na vylúčenie aj v 54. minúte, keď Fekiačovu strelu dorazil Zuzin – 5:3. Na konečných 6:3 uzavrel rovnako v presilovke Sýkora.