Novozámocký dres si bude aj naďalej obliekať skúsený slovenský útočník.

Tridsaťjedenročný Peter Šišovský sa s vedením klubu dohodol na novej zmluve do konca sezóny. V tej uplynulej nastúpil vinou zranenia len na 16 zápasov, v ktorých si na svoje konto pripísal štyri góly a dve asistencie.

“Som rád, že ostávam v Nových Zámkoch a verím, že sezóna bude z tímového hľadiska ešte o kúsok úspešnejšia. V klube sa cítim dobre, k správnej atmosfére v kabíne pomáha aj realizačný tím, ktorý tvorí partia výborných chalanov. Takisto ostáva veľa hráčov z minulej sezóny, čo bol dôležitý faktor pri rozhodovaní. S väčšinou udržujem vzťah aj mimo sezónu, preto sa už veľmi teším na spoločný začiatok sezóny. Dúfam, že sa mi podarí odohrať kompletný ročník, pretože ten minulý bol pre mňa nesmierne náročný. Po dvoch operáciách som už v plnej fyzickej záťaži a verím, že do začiatku súťaže všetko načasujem na sto percent” povedal po predĺžení zmluvy Peter Šišovský.

“Peter je po minulej sezóne plný odhodlania. Poznáme ho, ide o kreatívneho hráča, ktorý by mal do našej hry priniesť myšlienku. Má dobré hokejové reakcie, ktoré vie využiť vo svoj prospech. Veríme, že bude zdravotne fit, aby bol čo najväčším prínosom pre mužstvo,” povedal na adresu bývalého reprezentačného útočníka tréner Erik Čaládi.

Šišovský hokejovo vyrastal v rodnej Dubnici. V rámci Slovenska si na najvyššej úrovni zahral za Martin, Trenčín, Piešťany, Zvolen, Detvu, Slovan Bratislava či Poprad. Na svojom konte má aj 22 zápasov za Vítkovice v českej extralige. Slovensko reprezenzoval na mládežníckej i seniorskej úrovni. 


#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P