NOVÉ ZÁMKY — Hokejový klub HC Mikron Nové Zámky spustil predaj permanentiek pred blížiacou sa sezónou najvyššej súťaže. Pozrite sa, ako sa dostanete k celosezónnym vstupenkám účastníka Tipos extraligy a zistite, aká je ich cena.


Permanentné vstupenky ponúka klub svojim priaznivcom v dvoch cenových reláciách. Bežní fanúšikovia sa k nim dostanú za 220 eur, kým dôchodcovia (nad 62 rokov), študenti, deti do 15 rokov a ZŤP zaplatia za celosezónnu vstupenku 150 eur.

Celosezónne vstupenky sú platné na všetky domáce zápasy základnej časti a play-off Tipos extraligy. Potešujúcou správou je, že permanentky platia i na prípravné stretnutia, ktoré odohráme na domácom ľade počas augusta a septembra. Klub uvoľní do predaja na sezónu 2021/22 pre svojich fanúšikov maximálne 1000 kusov permanentných vstupeniek.

Permanentky sa predávajú na konkrétne miesto a budú pripravené na prevzatie po úhrade v hotovosti osobne. Objednať si ich môžete u referentky klubu p. Hruboňovej na e-mailovej adrese: hrubonova@mikron.sk alebo na tel. čísle 0917 613 070. Prvých 50 majiteľov nových celosezónnych vstupeniek obdrží klubový šál ako darček.


Permanentné vstupenky zo sezóny 2020/21 budú prenesené do nadchádzajúcej sezóny 2021/22. Držitelia týchto vstupeniek získavajú automaticky bonus v podobe play-off zápasov ako poďakovanie za podporu klubu v uplynulej sezóne. Výmena, resp. vyzdvihnutie nových permanentiek prebehne osobne po telefonickej dohode na adrese sídla firmy MIKRON SLOVAKIA, t.j. Nitrianska 13, Nové Zámky počas pracovných dní od 08.00 do 15.00.

Klub bude všetkých držiteľov permanentiek z uplynulej sezóny kontaktovať!


Okrem permanentných vstupeniek uverejnil klub aj informácie o cene klasických jednozápasových vstupeniek na zápasy Tipos extraligy. Novozámocký fanúšik sa na domáce zápasy Býkov v sezóne 2021/22 dostane za jednotné vstupné 10 eur. Výnimkou sú iba domáce zápasy s HK Nitra a HC SLOVAN Bratislava, kde je jednotné vstupné na zápas 12 eur. Deti do 120 cm v sprievode dospelej osoby majú vstup zdarma bez nároku na sedadlo.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P