NOVÉ ZÁMKY — Hokejový klub HC Nové Zámky spustil predaj permanentiek pred blížiacou sa sezónou najvyššej súťaže. Pozrite sa, ako sa dostanete k celosezónnym vstupenkám účastníka Tipsport ligy a zistite, aká je ich cena.

Permanentné vstupenky ponúka klub svojim priaznivcom v dvoch nezmenených cenových reláciách. Fanúšikovia sa k nim dostanú za 150 eur, dôchodcovia nad 62 rokov a deti do 15 rokov (permanentka bude v tomto prípade vystavená na meno a je platná iba s občianskym preukazom/u detí so zdravotným preukazom) zaplatia za celosezónnu vstupenku 100 eur.

„Permanentky sú platné na všetky domáce zápasy základnej časti Tipsport ligy a St. Nicolaus 1. hokejovej ligy 2019/2020, ich majiteľ má zároveň prednostné právo pri kúpe vstupenky na svoje miesto počas zápasov play-off, resp. play-out. Potešujúcou správou je, že permanentky platia i na prípravné stretnutia, ktoré odohráme na našom ľade počas augusta a septembra,“ ozrejmil športový riaditeľ Imre Valášek.

Permanentkári zo sezóny 2018/2019 majú právo na svoje miesta, pokiaľ si celosezónnu vstupenku zakúpia do 15. júna 2019. Permanentky sa predávajú na konkrétne miesto a budú pripravené na prevzatie po úhrade osobne. Objednať si ich môžete na e-mailovej adrese: hrubonova@mikron.sk alebo tel. čísle 0917 613 070.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P