NOVÉ ZÁMKY – Spojenie HC Nové Zámky a Hokejportal.net vyústilo v ostatnej sezóne do úspešnej dražby dvoch sád špeciálnych dresov. Tentokrát sme si pre Vás pripravili tretiu, najväčšiu dražbu hraných dresov z predčasne skončenej tipsportligovej sezóny 2019/20.


V prebiehajúcej dražbe si môžete vybrať zo všetkých troch farebných variant, ktoré Býci v ostatnej sezóne obliekli. Dokopy ide až o 60 dresov. Zelené dresy majú vyvolávaciu cenu 80 eur, biele a čierne dresy sú v ponuke za 50 eur.

Dražba bude vrcholiť v nedeľu 26. apríla od 17:00. Viac informácií nájdete na hokejportal.net.


Ako dražba funguje?

  1. Časové odstupy: Dražby jednotlivých dresov končia v 3 minútových časových odstupoch. Prvá dražba teda končí o 17 posledný dres cca o 21:45
  2. Ukončenie individuálnej dražby: Koniec dražby dresu. Dražba je ukončená do poslednej sekundy pred koncom dražby nepríde vyššia ponuka na dres.
  3. Nadstavený čas: Ak pred koncom dražby príde vyššia ponuka, nastavuje sa od tejto poslednej ponuky 2 minútový interval, kedy môže iný dražiteľ zvýšiť ponuku a získať dres pre seba. Po zvýšení ponuky zasa plynie dvojminútový interval, kedy môže byť ponuka prebitá iným dražiteľom. Je tak zabezpečené, že dres je vydražený záujemcovi, ktorý dá najvyššiu ponuku.
  4. Overovanie dražiteľov: V prípade, že užívateľ ešte nie je nami overený a aktívne sa zúčastňuje dražby, budeme ho pred koncom dražby telefonicky kontaktovať. Majte prosím pri sebe telefón.
  5. Neoverený dražiteľ: Ak sa nám nepodarilo dražiteľa kontaktovať a overiť, môžeme mu zablokovať možnosť ďalej navyšovať ponuky. Ak sa tak stane, zavolajte nám na naše kontaktné číslo, ktoré sa vám zobrazí.

Ukáž zelené srdce, vyber si dres svojho obľúbenca z tímu býkov a podpor tým svoj klub! #spoluzazamky

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P