NOVÉ ZÁMKY– V nedeľu 10. januára 2020 nastúpia zverenci Martina Hrnčára na zápas 30. kola Tipos extraligy, v ktorom Býci na domácom ľade vyzvú zvolenských Rytierov. Úvodné buly stretnutia je o 16:00.


Novozámockí Býci majú za sebou dvadsaťosem odohraných stretnutí, z ktorých získali tridsaťšesť bodov. Naposledy vyhrali práve na zvolenskom ľade s Banskou Bystricou po výbornom výkone 4:1. V tabuľke patrí Novozámčanom priebežná deviata priečka. Produktivitu mužstva ovláda český útočník Filip Bajtek, ktorý má na svojom konte devätnásť kanadských bodov. Najlepším strelcom mužstva je s desiatimi presnými zásahmi jeho krajan Petr Obdržálek.

Zvolenčania v ostatnom kole zvíťazili na košickom ľade 5:4 po samostatných nájazdoch a pripísali si už tretie víťazstvo v rade. V tabuľke sú Bryndziari po odohraní 26 zápasov na priebežnom štvrtom mieste so ziskom 52 bodov. Najproduktívnejším hráčom v mužstve trénera Petra Oremusa je slovenský útočník Radovan Bondra s 29 kanadskými bodmi, zároveň je aj najlepším strelcom tímu so štrnástimi presnými zásahmi.

Úvodný vzájomný zápas na juhu Slovenska vyhrali Býci 1:0 po samostatných nájazdoch, odvetu pod Pustým hradom zvládli lepšie Zvolenčania a zvíťazili 5:1.


Súboj 30. kola Tipos extraligy, zápas medzi Novými Zámkami a Zvolenom, má úvodné buly v nedeľu o 16:00. Zápas vysiela Tipsport TV.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P