NOVÉ ZÁMKY – V nedeľu 23. februára začína nadstavbová časť skupiny B najvyššej slovenskej hokejovej súťaže Tipsport Ligy zápasmi úvodného 1. kola. Novozámockí Býci sa predstavia pod Zoborom, kde vyzvú v rámci krajského derby o 16:00 nitrianskych Corgoňov.


HC MIKRON Nové Zámky

Zverenci trénera Miroslava Mosnára v piatok nezvládli dobre rozohraný zápas v Košiciach, napokon na východe Slovenska prehrali 2:7. Základnú časť tak Býci končia na jedenástej priečke s 50 bodmi a celkovým skóre 125:166. Do nadstavby vstupujú na priebežnom predposlednom piatom mieste, ktoré nezaručuje postup do play-off.


HK Nitra

Hráči spod Zobora ukončili základnú časť už v utorok, keď na domácom ľade nestačili na košických Oceliarov, ktorým podľahli 1:3. V tabuľke skončili na ôsmej priečke so ziskom 65 bodov a celkovým skóre 124:136. Do nadstavby tak zverenci Tomáša Chrenka a Miroslava Kováčika vstupujú z druhého postupového miesta.

Zostava Corgoňov z posledného zápasu:
Šimboch – McNally, Kubka, Morrison, Mezei, Pupák, M. Versteeg, A. Sloboda, S. Rácz – Buček, Šiška, Hrušík – Scheidl, Yellow Horn, Fominych – Čaládi, Kollár, Lušňák – Csányi, Škvarek, Tábi


Úvodné buly na Zimnom štadióne v Nitre je v nedeľu 23. februára o 16:00, zápas vysiela Tipsport TV.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P