NOVÉ ZÁMKY – V piatok 14. februára pokračuje najvyššia slovenská hokejová súťaž Tipsport Liga zápasmi 49. kola. Novozámockí Býci sa predstavia na domácom ľade, kde vyzvú o 18:30 Líšky z Michaloviec.


HC MIKRON Nové Zámky

Zverenci trénera Miroslava Mosnára v ostatnom kole prehrali na domácom ľade s majstrovskou Banskou Bystricou 0:2. Aktuálne ťahajú Býci krátku dvojzápasovú šnúru bez zisku bodu. V tabuľke im patrí priebežné jedenáste miesto so ziskom 46 bodov.


HK Dukla Ingema Michalovce

Zverenci Miroslava Chudého v ostatnom kole prehrali na domácom ľade s Nitrou 4:5. Nováčikovi Tipsport Ligy patrí aktuálne deviata priečka v tabuľke so ziskom 60 bodov.

Počas reprezentačnej prestávky angažovala Dukla ôsmeho legionára. Zo severoamerickej ECHL prišiel na Zemplín 27-ročný kanadský útočník Zack Phillips, ktorého do NHL draftovala v roku 2011 Minnesota Wild.

Zostava z posledného zápasu:
Trenčan – Mesikämmen, Pukka, Kolba, Ťavoda, Vorobjev, Hančák, Zekucia – Spilar, Lalancette, Korhonen – Mašlonka, Galamboš, Phillips – Giľák, Linet, Safaralejev – Hvila, Šimun, Hričina – Borov


Úvodné buly na Zimnom štadióne v Nových Zámkoch je v piatok 14. februára o 18:30, pokladne budú otvorené už hodinu a pol pred zápasom.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P