Do začiatku spoločnej prípravy ostávajú našim Býkom necelé dva týždne. Pred úvodným zrazom sa ešte spoločne pozrime na to, ako strávili letné mesiace a ako vyzerala ich individuálna príprava na nový ročník.

Tomáš Mikúš: Medzi sezónami si ako prvé rád oddýchnem s rodinou niekde v teple pri mori, aby som zregeneroval telo po sezóne. Potom začnem s letnou prípravou, ktorú mi nastavuje kondičný tréner Libor Chytil. Trénujem každý deň v posilňovni a dvakrát do týždňa k tomu chodím na ľad do Bratislavy. Inak sa vo voľnom čase venujem manželke, deťom a kamarátom. S rodinou radi chodíme na rôzne výlety. Už sa však veľmi teším na začiatok sezóny.

Radek Prokeš: Leto trávim doma v Českých Budějoviciach, kde žijem so svojou priateľkou a psíkom. Tu tiež každý deň chodím do PeakPerformance Training inštitútu, kde s trénermi pracujem na svojej kondičnej príprave. Počas celého leta takisto chodíme s partiou hokejistov na ľad. Na prvú dovolenku sme si zašli do Rakúska, kde sme si prešli miestne hory a jazerá. V júni sme si boli na pár dní oddýchnuť v chorvátskej Rovinje a tento týždeň ešte cestujeme do Talianska, kde na bicykloch v okolí Lago De Garda načerpám posledné sily pred sezónou.

Radek Prokeš s priateľkou a štvornohým miláčikom v Rakúsku.

Mike Lee: Moje leto bolo skvelé. Keď som sa začiatkom leta vrátil domov, spravil som si krásny výlet na Floridu. Niekoľkokrát som taktiež vycestoval do Bostonu za priateľmi. Trikrát do týždňa si zahrám golf a inak iba cvičím a korčuľujem, aby som sa dôkladne pripravil na novú sezónu. Boli to skvelé štyri mesiace, ale už som pripravený vrátiť sa naspäť do Nových Zámkov.

Pavel Kantor: Už štvrté leto sa na sezónu pripravujem pod tímom STACA. Ide o skupinu mladých progresívnych trénerov, o ktorých som presvedčený, že patria medzi najlepších v Českej republike. Samozrejme sa našiel čas aj na odpočinok, s rodinou sme boli na dovolenke v Španielsku a následne v Taliansku. Postupom času sa však už človek začne tešiť na extraligový kolotoč a vypäté bitky s ním spojené.

Václav Stupka: Práve som s rodinou na dovolenke v Chorvátsku. Letnú prípravu som mal tradične doma v Trnave s mojim bratom. Venuje sa trénerstvu a fyzioterapii, čo je pre mňa veľká výhoda.

Václav Stupka si užívá posledné voľné dni s rodinou v Chorvátsku.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P