NOVÉ ZÁMKY – Okrem športovo-technickej stránky pracuje vedenie HC Nové Zámky aj na budovaní nových a rozvíjaní súčasných partnerstiev a spoluprác. Sme veľmi radi, že Býkov aj v aktuálnej sezóne výrazne podporuje úspešná spoločnosť 1. Deliace centrum.

Spoločnosť 1. Deliace centrum vznikla v roku 2009 a zaoberá sa priečnym delením oceľového plechu zo zvitkov na presné rozmery na základe individuálnych požiadaviek zákazníkov. Jej výrobný závod a deliaca linka sa nachádzajú v hale v areáli Chemko Strážske. Hala je v tesnej blízkosti železničnej trate, s možnosťou neobmedzeného prísunu vstupného materiálu železničnými vagónmi a kamiónovou dopravou. V poslednom období spoločnosť investovala do nových moderných technológií, ktoré zaručujú najvyššiu kvalitu výrobkov použiteľných pre strojárenský priemysel.

“Keďže som často navštevoval zimný štadión so synom, ktorý hokejom vyrastal, rozhodol som sa aj pre podporu seniorského tímu Nových Zámkov. Mesto i priaznivci hokeja v Nových Zámkoch extraligu potrebujú, účinkovanie klubu v najvyššej súťaži nám robí všetkým radosť. Reklamy aplikované na ľadovej ploche, mantineloch, či videu na veľkoplošnej obrazovke reprezentujú našu spoločnosť, zároveň dávame príklad iným podnikateľom, aby sa nad takouto formou propagácie mohli zamyslieť,” prezradil k spolupráci s Býkmi konateľ spoločnosti 1. Deliace centrum Ľubomír Róža.

Ďakujeme spoločnosti 1. Deliace centrum za dlhoročnú podporu nášho klubu, obzvlášť v tejto neľahkej pandemickej situácii, a veríme, že i naďalej bude hrdým partnerom novozámockých Býkov.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P