Novozámocký dres si aj v nasledujúcej sezóne oblečie 26-ročný slovenský obranca Andrej Hatala, ktorý sa s vedením klubu dohodol na predĺžení spolupráce o ďalší rok.

“Prvé rozhovory prebehli už počas sezóny, keď ma vedenie klubu oslovilo, či by som mal záujem pokračovať v Nových Zámkoch aj v nasledujúcej sezóne. Hralo sa mi dobre, cítil som dôveru trénerov a takisto som bol spokojný s priestorom na ľade, takže som prikývol na predĺženie spolupráce,” ozrejmil po podpise zmluvy Andrej Hatala.

Odchovanec trenčianskeho hokeja nastúpil v uplynulom ročníku na 51 zápasov, v ktorých si do štatistík pripísal dva góly a desať asistencií. Na juhu Slovenska pôsobí s jednoročnou prestávkou od sezóny 2018/19. Na svojom konte má aktuálne 207 extraligových zápasov v drese s Býkom na hrudi.

“Myslím si, že sezóna bola z celkového pohľadu úspešná, umiestnili sme sa v prvej šestke, čo bolo cieľom. Tabuľka bola nabitá, pričom sme za sebou nechali väčšie tímy, takže to je určite úspech. Možno škoda, že sme Zvolen nepotrápili ešte viac. Ciele do nasledujcej sezóny ešte stanovené nemám, ale rád by som s mužstvom zopakoval priamy postup do play-off, ideálne z čo najlepšieho miesta,” dodal Hatala na záver.

Bývalý mládežnícky reprezentant a účastník majstrovstiev sveta do 18 i 20 rokov má bohaté extraligové skúsenosti z Trenčína, Žiliny i Zvolena. Práve so zvolenskými Rytiermi slávil v sezóne 2020/21 majstrovský titul.


#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P