NOVÉ ZÁMKY – Počas reprezentačnej prestávky v sobotu 14. decembra čakal na zverencov Miroslava Mosnára špeciálny program. Po doobedňajšom tréningu ich v Max Pube čakal fanklub, ktorý pre nich pripravil príjemné posedenie a na obed výborný fazuľový guláš.

Vzťahy medzi klubom a fanklubom sú dlhodobo na vysokej úrovni, o čom svedčí aj táto akcia. “Dovolím si tvrdiť, že máme najlepších fanúšikov v lige. Či ide o lepšie alebo horšie časy, vždy stoja za nami. Momentálne naša pozícia v tabuľke nie je dobrá, o to viac však cítime obrovskú podporu fanklubu. Veľmi si ju vážime. Radi sme prijali pozvanie. Musím pochváliť aj šéfkuchárku Hajni, guláš bol vynikajúci, všetci sme si pochutili,” prezradil Branislav Fábry, najdlhšie pôsobiaci hráč v mužstve Nových Zámkov.

“Minulý rok sme utužovali vzťahy pri kapustnici, tentokrát sme vymysleli fazuľový guláš. Našich hráčov, najmä teda tých, ktorí sú v mužstve noví, chceme spoznať aj po ľudskej stránke, preto každoročne organizujeme podobné akcie a stretnutia. Bojujeme spoločne za jeden cieľ, hráči na ľade a my na tribúnach. Okrem toho sa snažíme aj o spoločné mimohokejové aktivity, ako sú napríklad charity, preto vítame možnosť spoznať sa bližšie. Zároveň im chceme aj takouto cestou poďakovať a podporiť ich do nasledujúcich ťažkých zápasov,” vyjadrila sa Hajni, členka fanklubu a spoluorganizátorka akcie.

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P