NOVÉ ZÁMKY – Pred niekoľkými dňami spustili novozámockí Býci aukciu hokejky Adama Zbořila, ktorej výťažok putoval na liečbu a rehabilitáciu mladej novozámockej hokejistky. Úspešná dražiteľka a naša fanúšička Rebeka následne prekvapila všetkých.


Na svojom facebookovom profile založila druhú zbierku, do ktorej darovala svoju čerstvo vydraženú hokejku. Výraznou mierou sa o pekný moment pričinil novozámocký fanklub, ktorý danú hokejku vydražil za 520 EUR. Následne Miške túto vyzbieranú sumu odovzdal zástupca fanklubu.

Veľmi pekne zo srdca ďakujeme každému, kto aj napriek súčasnej situácii, ochotne a nezištne prispel k pokrytiu nemalých finančných nákladov spojených s konzervatívnou liečbou. Osobitné poďakovanie patrí Rebeke Kovácsovej, ktorá vydraženú hokejku Adama Zbořila ochotne ponúkla na ďalšiu dražbu. Mimoriadna vďaka patrí aj celému fanklubu za opätovné vydraženie hokejky. Ďakujeme aj Garipovi Salijimu, Lenke Skalke Skaličanovej a v neposlednom rade aj vedeniu klubu HC Nové Zámky, ktorý rovnako finančne prispel. Teší nás to najmä preto, že ich pomoc prišla z vlastnej iniciatívy,“ vyjadrila sa Miškina rodina.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa do dražby zapojili. Veľké poďakovanie patrí i Rebeke, ktorá sa pre pomoc Miške vzdala svojej vydraženej hokejky a, samozrejme, i členom fanklubu. Spolu za Zámky!

#77

Samuel Hain

 

Post: Obranca

Vek: 29

Výška: 185 cm

Váha: 88 kg

Hokejka: P